Izba Výsledky Vyhľadávania

Izba Deluxe s manželskou posteľou

27 m² / Parkovanie zdarma / Raňajky v cene / 3 Hostia

Vitajte v našej luxusnej izbe Deluxe s manželskou posteľou a výhľadom na mesto. Súkromná kúpeľňa, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie sú k dispozícii. Ideálne pre elegantný a komfortný pobyt s pohodlnými posteľami.

Dvojlôžková izba Superior

31 m² / Parkovanie zdarma / Raňajky v cene / 3 Hostia

Vitajte v našej elegantnej dvojlôžkovej izbe Superior s balkónom a terasou. S krbom, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Súkromná kúpeľňa je vybavená. Ideálne pre luxusný a pohodlný pobyt.

Izba s manželskou posteľou

19 m² / Parkovanie zdarma / Raňajky v cene / 2 Hostia

Vitajte v našej útulnej izbe s manželskou posteľou a výhľadom na mesto. Súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a TV s plochou obrazovkou. Bezplatné Wi-Fi je k dispozícii. Ideálne pre príjemný a relaxačný pobyt v centre mesta.

Suita

31 m² / Parkovanie zdarma / Raňajky v cene / 4 Hostia

Vitajte v našej luxusnej Suite pre dvoch hostí. S dvoma oddelenými lôžkami a kúpeľňami ponúka pohodlie a súkromie. Bezplatné parkovanie a raňajky sú zahrnuté. Tešíme sa na vašu návštevu!

Izba Standard s manželskou posteľou

19 m² / Parkovanie zdarma / Raňajky v cene / 2 Hostia

Vitajte v našej útulnej izbe Standard s manželskou posteľou a výhľadom na mesto. S pohodlnou posteľou, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Vaša súkromná kúpeľňa je plne vybavená. Ideálne pre príjemný a relaxačný pobyt.

Trojlôžková izba

27 m² / Parkovanie zdarma / Raňajky v cene / 3 Hostia

Vitajte v našej priestrannej trojlôžkovej izbe s výhľadom na mesto. S jednolôžkovou a veľkou manželskou posteľou, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Súkromná kúpeľňa je vybavená. Ideálne pre príjemný a pohodlný pobyt.

Penzión Jakub

Zatvoriť